Мешканці соціального гуртожитку №2 у Кропивницькому відтепер мають спільний простір для відпочинку і спорту

П'ятниця, 30 грудня 2022 12:42

Спільний простір для дозвілля дітей і дорослих облаштували у комунальному закладі “Кропивницький міський соціальний гуртожиток №2”. Нині там, крім звичайного дозвілля, для дітей вимушених переселенців, які мешкають у гуртожитку, відбуваються ще й новорічні свята. Про це повідомила директорка закладу Людмила Вознюк.

- Нині у соціальному гуртожитку мешкає 78 вимушених переселенців із яких 10 дітей різного віку. Більшість цих людей, яких війна вигнала з рідних домівок, живуть тут ще з березня-квітня. Звісно ми хотіли облаштувати у приміщенні дитячого садочка, на базі якого створили соціальний гуртожиток, домашній затишок і умови, за яких і малі, і дорослі могли б знайти собі заняття. Для цих людей це дуже важливо, адже вони потребують нашої і психологічної, і моральної підтримки, - розповідає Людмила Вознюк.

Допомогла облаштувати спільний простір для вимушених переселенців громадська організація “Десяте Квітня”, котра придбала дивани, дитячий килимок, столи, стільці, настільні ігри, телевізор, шафи для іграшок, дитячі пуфи та столики. А громадська організація “ACTED Ukraine" надала дивани, столи, стільці, настільні ігри, телевізор, проєктор, м'які мішки, журнальні столики, стіл-трансформер, кухонні столи та табурети, канцелярське приладдя, стіл для тенісу та інший спортивний інвентар.

Мешканці гуртожитку відтепер матимуть змогу відпочивати і займатися спортом.

- Ми перегородили спортивну залу і зробили з неї дві кімнати — для дітей і дорослих. Одну обладнали дитячим інвентарем, а в іншій поставили тенісний стіл, фітнес-тренажери, шахи. Тут дорослі мешканці гуртожитку можуть грати в теніс, займатися фізкультурою. Представники громадських організацій ще дали нам проєктор і принтер, якими також можна користуватися, - додає Людмила Вознюк. - Також у нас є кімнати, де з переселенцями працюють наші соціальні педагоги, приїжджають представники організацій “Лікарі без кордонів”, Червоного хреста.

Нині спільний простір у соціальному гуртожитку не тільки місце для дозвілля дітей та дорослих. Тут для малечі нині проводять новорічні свята різні організації, які приїжджають з вітаннями і подарунками.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21