Мешканці гуртожитку по проспекту Університетському, 21 у Кропивницькому отримують ордери на житло

Четвер, 22 вересня 2022 17:57

Сьогодні, 22 вересня, іще 22 мешканці гуртожитку по Університетському, 21, який рішенням Кропивницької міської ради передали у комунальну власність, отримали свої довгоочікувані ордери на власне житло. Ці документи дозволять їм у подальшому нарешті реалізувати свої житлові права і приватизувати помешкання.

Вручила ордери керуюча справами виконавчого комітету  міської ради Світлана Балакірєва.

- Ці ордери і для вас, і для нас — велика перемога. Значну  роль у цій ситуації  відіграла і принципова позиція Андрія Райковича, який зараз очолює обласну військову адміністрацію, адже саме він скерував виконавчі органи і мав волю боротися за відновлення справедливості. Робота продовжується, зокрема для юридичного управління міської ради, адже ще тривають суди по скасуванню арештів, накладених на майно, - наголосила Світлана Балакірєва.

Разом з тим, вона закликала мешканців гуртожитку дбати надалі не лише про свої квартири: “Нехай для вас стане спільною мета перетворити гуртожиток по Університетському з проблемного будинку, на зразковий!” 

Люди дякували і не приховували той факт, що до останнього не вірили, що їх підтримають, і вся ця скандальна багаторічна історія, пов'язана із гуртожитком, дійде до свого логічного завершення із позитивним результатом для них.

У міській раді не випускають з поля зору ситуацію із гуртожитком і надалі — супровід в судах, де це потрібно, продовжується, більше того взялись за вирішення найнагальнішої проблеми багатоповерхівки: розпочали ремонт покрівлі.

Усі новини