Медичному фаховому коледжу імені Мухіна у Кропивницькому виповнилося 95 років

П'ятниця, 3 листопада 2023 15:49

Сьогодні, 03 листопада, у Кропивницькому відбулись урочистості з нагоди 95-річчя з дня створення медичного фахового коледжу ім. Є.Й. Мухіна. За майже вікову історію свого існування навчальний заклад пережив чимало трансформацій від медико-хірургічної школи у часи царату та медико-профілактичної школи радянської доби до престижного закладу фахової передвищої освіти і визнаного центру підготовки фахівців для сфери охорони здоров’я не тільки в області, а й далеко за межами Кіровоградщини.

Привітати навчальний заклад, його викладацький колектив та студенство завітали представники обласної та міської влади.

Заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін високо оцінив роботу закладу та кваліфікацію його випускників, побажав коледжу успішного  розвитку на наступні сто років як мінімум.

Численні відзнаки і привітання отримали викладачі медколеджу, ветерани педагогічної справи, особливі слова подяки лунали на адресу медиків-випускників, які доєдналися до захисту України від російської навали. Хвилиною мовчання учасники урочистостей вшанували пам'ять полеглих українських захисників.

Цього дня відзначили також і найактивніших студентів-волонтерів, які зробили свій внесок у розвиток проєкту «МЕДХАБ», а відмінникам навчання вручили іменні стипендії.

 

Фото: Кіровоградська обласна рада

Усі новини