Медичний простір Кропивницького наполегливо модернізується: готується реконструкція операційного блоку ЛШМД

Середа, 2 червня 2021 09:32

Підготовка до реконструкції операційного блоку хірургічного відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги у Кропивницькому стала головною темою робочої зустрічі заступника міського голови Олександра Мосіна із медичними  консультантами та представниками проєктних організацій.  Реалізація цього надзвичайно важливого для розвитку медичного простору міста проєкту перебуває на постійному контролі міського голови Андрія Райковича.

На порядку денному розмови стояло питання уточнення медичного завдання по даному об'єкту, яке ляже в основу змін до проєктної документації та її актуалізації. Наступним етапом стане оголошення тендерної процедури на проведення реконструкції відділення.

Олександр Мосін наголосив, що переможець тендеру зобов'язаний буде завершити роботи вже до кінця року.

- При цьому необхідно буде подбати не лише про виконання технічного завдання, а й про його екологічну складову - облаштувати під'їзні шляхи до відділення, здійснити озеленення території тощо, - звернув увагу і на такі важливі нюанси заступник міського голови.

За дорученням Олександра Мосіна зі столичними спеціалістами продовжить роботу управління капітального будівництва Кропивницької міської ради.

Усі новини