Майстрині пауерліфтингу з Кропивницького гідно представили область на чемпіонаті України

Четвер, 16 лютого 2023 14:25

Чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок, чоловіків та жінок триватиме із 13 по 19 лютого  у місті Коломия Івано-Франківської області.

Ці змагання присвячені захисникам-пауерліфтерам,  які віддали своє життя, захищаючи нашу Батьківщину від російського агресора.

У  складі збірної команди Кіровоградської області Кропивницький пердставляють три спортсменки — вихованки комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2.

У віковій категорії "Дівчата" Діана Лаврусь здобула срібло, а у віковій групі "Юніорки" перші місця вибороли Марія Козир та Олександра Борщ.

У командному заліку важкоатлетки з Кіровоградщини у віковій категорії "Юніорки" посіли друге місце.

Підготували спортсменів тренери-викладачі Юлія Бондаренко та Вячеслав Жуков.