Масова вакцинація від CОVID-19 дозволить оперативно створити колективний імунітет у Кропивницькому

Понеділок, 29 березня 2021 12:05

У Кропивницькому стрімко зростає динаміка поширення корона вірусної інфекції. Про це сьогодні, 29 березня, під час щопонеділкової апаратної наради повідомив Кропивницький міський голова Андрій Райкович. Від сьогодні у місті всі навчальні заклади перейшли на дистанційне навчання, аби уникнути поширення хвороби серед школярів.

На переконання очільника міста, тепер варто більше працювати з населенням і пояснювати людям, чому варто вакцинуватись від коронавірусу.

- Прошу медиків і прогресивно налаштовану громаду правильно ставитись до питань вакцинації. Більше корисної інформації має бути також від місцевих фахівців. Необхідно переконувати містян, особливо тих, хто ще не перехворів і не має антитіл, що варто використовувати будь-яку можливість зробити собі щеплення: місто повинне якомога швидше набути колективного імунітету, - підкреслив міський голова. - Особливо це стосується медиків, вчителів, соціальних працівників, правоохоронців, військових, працівників місцевого самоврядування – всіх, хто  має високі ризики захворіти.

Ще одне важливе питання - перебіг лікувального процесу, готовність і спроможність лікувальної бази міста проводити якісне лікування. Зокрема очільник міста вимагає терміново ввести в експлуатацію легеневу терапію, що її створили на базі ЦМЛ.

- Питання у мене не до рядових лікарів і медичних сестер, а до медичного менеджменту. Я не вперше порушую це питання, тому працюйте з адміністрацією Центральною міською лікарнею і невідкладно, негайно допоможіть керівництву закладу визначитись з пріоритетами, - наголосив Андрій Райкович. - Сьогодні до вечора мені на стіл має лягти повний список кадрових призначень і регламент роботи відділення! Ми будували його, щоб лікувати людей, а не для того, щоб воно стало музеєм!

Усі новини