«Маршрут успіху» делегації медичних працівників з усієї України стартував із Кропивницького

Четвер, 16 лютого 2017 19:23

Сьогодні, 16 лютого, у міській раді Кропивницького в рамках національної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування розпочався навчальний візит “Маршрути успіхів”. У заході взяли участь керівники Асоціації міст України, Міністерства охорони здоров’я України, очільники медичних закладів усіх обласних центрів країни.

До учасників делегації з вітальним словом звернувся міський голова Андрій Райкович.

- Для нас велика честь і відповідальність приймати таке поважне професійне товариство. Ми готувались, щоб гостинно, цікаво, продуктивно презентувати вам сферу охорони здоров’я міста, зокрема, ключове питання вашого навчального візиту – організацію надання паліативної допомоги, - зазначив Андрій Райкович. - 12 березня минулого року ми відкрили паліативне відділення в одному із стаціонарів Центральної міської лікарні. Облаштування такого відділення, реконструкція центральної міської лікарні — була і залишається в поточному році одним із ключових питань для міської влади. Ви матимете змогу під час перебування в наших медичних закладах побачити, що вдалося змінити всього за один рік в медичній галузі міста в частині створення комфорту і підвищення якості надання медичних послуг.

В рамках навчального візиту обговорювалися перспективи реформування медичної та паліативної допомоги в Україні, розвитку української кардіохірургії та інтервенційної кардіології для забезпечення сучасного рівня допомоги населенню із серцево-судинними захворюваннями. Заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк презентував ключові моменти медичної реформи та деякі нововведення від Міністерства охорони здоров'я України. У свою чергу, начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук окреслила досягнення медичної галузі у Кропивницькому.

Під час візиту поважна делегація медиків з інших областей України відвідали також медичні заклади обласного центру: Центральну міську лікарню, Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 та Український Центр Томотерапії. Учасників навчального візиту ознайомили з практичним досвідом Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру щодо співпраці з меценатами, благодійними організаціями в питаннях покращення матеріально-технічної бази та оснащення сучасним обладнанням задля покращення якості послуг.


Презентації:

Зміна фінансування в системі СОЗ

СЕКТОРАЛЬНА СТРАТЕГІЯ “ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я” Якісно нова первинна медична та соціальна допомога для кожного жителя громади, 
яку можна отримати безоплатно в  «Центрі медико-соціальної допомоги громади»

Розвиток української кардіохірургії та інтервенційної кардіології

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГАЛУЗІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ ’Я  М. КРОПИВНИЦЬКОГО


Відео:


Фото:

Усі новини