МАФи у Кропивницькому мають бути естетичного вигляду і приносити дохід до міського бюджету

Понеділок, 10 лютого 2020 16:07

Малі архітектурні форми для ведення підприємницької діяльності у Кропивницькому повинні мати естетичний вигляд та наповнювати міський бюджет. На цьому сьогодні, 10 лютого, під час апаратної наради наголосив секретар міської ради Андрій Табалов.

Посадовець зауважив, що в обласному центрі досі не вирішена ситуація із впорядкуванням розташування тимчасових споруд.

- Незаконні МАФи у Кропивницькому стоять, а правил упорядкування законних — немає, хоча тривалий час ми говоримо про необхідність розробки комплексної схеми їх розташування по місту, - відзначив Андрій Табалов. - На рівні країни багато говорять про важливість інвестицій, на місцевому рівні МАФи — це ті самі інвестиції, тільки внутрішні.

Андрій Табалов назвав три основні умови, яким повинні відповідати торговельні споруди в Кропивницькому. По-перше, власники МАФів повинні вчасно сплачувати податки до міського бюджету. По-друге, тимчасові конструкції повинні мати гарний, охайний естетичний вигляд. І, по-третє, у торговельних точках повинні надавати якісний сервіс, а товар відповідати усім санітарним нормам. Секретар міської ради також доручив управлінню містобудування та архітектури підготувати звіт про стан розробки комплексної схеми та кількості проведених комісій з демонтажу незаконних споруд.

Усі новини