“Лапа добра”: у Кропивницькому набирає обертів зоозахисне волонтерство

Середа, 23 лютого 2022 11:58

Молодіжна рада Кропивницького відвідала притулок для тварин «Щасливий пес» в рамках акції «День в притулку».

Молодіжні лідери  втілюють у життя  адвокаційну кампанію «Лапа добра», метою якої є створення дієвої програми, направленої на  зменшення кількості безпритульних тварин, а також залучення молоді до зоозахисного волонтерства.

В рамках адвокаційної кампанії було придбано сім будок для собак і тепер в одному з вольєрів притулку «Щасливий пес» старі та поламані помешкання для тварин будуть замінені.

Кожні вихідні притулки Кропивницького запрошують містян допомогти поприбирати у вольєрах, погодувати собак  та погуляти з ними. Навіть одна година у притулку – це велика допомога волонтерам та тваринам.

Нагадуємо, що адвокаційна кампанія «Лапа добра» втілюється Молодіжною радою при виконавчому комітеті Кропивницької міської ради в межах програми «Партнерство та адвокація для молодіжних рад», що реалізовується Агенцією сталого розвитку «Хмарочос» у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України в межах програми «Активні громадяни» Британської Ради за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Усі новини