Кубок Кропивницького міського голови з паркового волейболу серед ветеранів зібрав 8 команд-учасниць

Вівторок, 21 вересня 2021 17:20

У рамках програми відзначення Дня міста, 17-18 вересня, на базі спортивного комплексу «Енергоспорт» у Кропивницькому пройшов Міжнародний турнір з паркового волейболу серед ветеранів «Зустріч друзів. Кубок міського голови».

Варто відзначити, що відкрита першість міста з паркового волейболу серед ветеранів «Зустріч друзів» проводиться за підтримки міського голови Андрія Райковича.

У престижних змаганнях взяли участь вісім команд.  Перемогу цьогоріч святкувала команда з Київської області, срібні медалі вибороли кропивницькі волейболісти, а бронзовими призерами стали спортсмени волейбольного клубу «Чорне море» з Болгарії.