Кропивницький звільнюється від незаконної реклами: на порушника накладено 1700 гривень штрафу

Вівторок, 2 лютого 2021 09:33

Територія Кропивницького продовжує звільнюватися від незаконної реклами. Сьогодні, 02 лютого, за сприяння спецінспекції у центрі міста, по вулиці Преображенській було ліквідовано металеву опору, яку працівники аптечного закладу «Ліки – Плюс» використовували в якості основи для закріплення рекламних оголошень.

- Ця конструкція встановлена, зрозуміло, без будь якого оформлення, - відзначив в.о. начальника спецінспекції Олександр Брюховецький. -  Вона створює перешкоди для вільного руху пішоходів і несе реальну загрозу їхньому здоров’ю. Особливо страждають люди з вадами зору і ушкодженнями рухового апарату . Спецінспекція  попереджала керівника закладу про неприпустимість використання такої реклами, але він не дослухався до наших порад. В результаті інспектор склав протокол і порушення обійшлося аптеці в 1700 гривень.

Олександр Брюховецький звернувся до усіх керівників підприємств, установ та організацій, розміщених на території Кропивницького з попередженням про необхідність дотримання правил благоустрою міста і закликав їх прибрати з прилеглої території всі незаконно змонтовані конструкції зовнішньої реклами.

Усі новини