Кропивницький у жалобі: містяни попрощалися з Героями-захисниками
П'ятниця, 6 травня 2022 17:05
Сьогодні, 06 травня, кропивничани попрощалися з земляками, які віддали життя за Україну — Володимиром Мирончуком та Олександром Бузьком.
54-річний молодший сержант Володимир Мирончук героїчно загинув 02 травня під час виконання бойових завдань з відсічі і стримування російської збройної агресії.
Підрозділ, в якому служив солдат Олександр Бузько, 26 квітня на Донеччині потрапив під вогонь ворожої артилерії, внаслідок чого 41-річний стрілець отримав не сумісні з життям поранення.
Вічний спочинок Герої знайшли на Алеї почесних поховань Рівнянського кладовища.
Панахиду за загиблими воїнами відслужив єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк.
Усі новини
У Кропивницькому вшанували пам’ять загиблих українців у роки Другої світової і російсько-української війни
Четвер, 8 травня 2025 14:15
Інформаційний обмін із Пенсійним фондом – ключова умова для призначення житлових субсидій
Четвер, 8 травня 2025 11:55
На території Лісопарку "Сосновий" у Кропивницькому завершено перший етап озеленення
Четвер, 8 травня 2025 11:49
"Сильні України": Кропивницький приймає учасників Всеукраїнських змагань з адаптивних видів спорту
Четвер, 8 травня 2025 10:12
"Живопис, що став словом": у Кропивницькому презентували збірку новел "Останній штрих"
Четвер, 8 травня 2025 10:06
Ігри ветеранів: кропивничан запрошують стати учасниками відбіркового етапу з кросфіту Всеукраїнських спортивних змагань
Четвер, 8 травня 2025 09:32
"Залиш ці гроші для себе": в Україні стартувала інформаційна кампанія енергоефективності
Четвер, 8 травня 2025 09:26
Пам’ятаємо! Перемагаємо!
Четвер, 8 травня 2025 09:23
Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля: ТОВ "Український центр поводження з відходами"
Середа, 7 травня 2025 17:01
"Золото" і дві "бронзи" в активі кропивницьких спортсменів на чемпіонаті Європи з таеквон-до ІТФ
Середа, 7 травня 2025 16:06