Кропивницький — у десятці міст України за рейтингом Індексу конкурентоспроможності

Вівторок, 15 лютого 2022 16:24

За рейтином Індексу конкурентоспроможності міст, серед 24 обласних центрів Кропивницький піднявся з 14 місця на 10-те й увійшов у ТОП – 10 кращих міст України. Про це повідомила директорка департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради Ніна Рахуба під час звіту за результатами виконання бюджетних програм 2021 року у вівторок, 15 лютого.

- У рамках Програми "Конкурентоспроможна економіка України" Кропивницька міська рада є учасником проєкту "Покращення Індексу конкурентоспроможності міст". За період реалізації проєкту провели ряд онлайн-зустрічей та воркшопів, в тому числі з представниками місцевого бізнесу, за результатами яких експерти ГО "Електронна Республіка" розробили Дорожню карту з покращення бізнес-клімату громади, - повідомила Ніна Рахуба.

По кожній рекомендації Дорожньої карти визначено конкретних виконавців на рівні міської ради, а також термін їх виконання та інформування про результати їх впровадження. На офіційного вебсайті міської ради створли розділ "Бізнесу", де розміщується актуальна інформація та корисні посилання для суб’єктів господарювання з питань реєстрації та ведення підприємницької діяльності, місцевих податків та зборів, вільних земельних ділянок та виробничих площ, в тому числі комунальної власності, участі у міжнародних, державних, міських програмах підтримки підприємництва тощо.

Реалізація заходів Дорожньої карти є важливим кроком назустріч інвесторам, які матимуть можливість оперативно отримати всю необхідну для них інформацію у зручному форматі.

На виконання завдань і заходів Програми формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу Кропивницького на 2021-2023 роки з міського бюджету у 2021 році витратили 139,9 тисячі гривень.

Для забезпечення виконання завдань Програми здійснили ряд заходів, серед яких зокрема підтвердження довгострокового кредитного рейтингу, проведення галузевої сесії "Цифрова трансформація: Бізнес. Влада. Суспільство" Муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST", розробка і виготовлення презентаційної та подарункової продукції, забезпечення функціонування інвестиційного веб-порталу громади для налагодження ефективної взаємодії між владою, бізнесом, інвесторами.

Крім того, забезпечили надання інформаційно-консультативної і методичної допомоги виконавчим органам міської ради, підприємствам, установам, організаціям громади щодо форми та змісту інвестиційних проєктів і проєктних заявок, залучення та використання коштів міжнародної технічної допомоги і міжнародних фінансових організацій.

За інформацією Ніни Рахуби, в рамках реалізації заходів Програми формування позитивного міжнародного та інвестиційного іміджу торік відбулися зустрічі керівництва міської ради з Надзвичайними і Повноважними Послами США та Турецької Республіки в Україні, Надзвичайними і Повноважними Послами України в Ізраїлі та Турецькій Республіці. Активно проводилася робота щодо встановлення побратимських відносин з містами Чорум у Турецькій Республіці та Добрич Республіки Болгарія.

Нині продовжується співпраця з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) щодо проєкту "Енергетична безпека" щодо розробки комплексної схеми теплопостачання.

Усі новини

Бережімо первоцвіт!
Четвер, 22 лютого 2024 16:08