Кропивницький міський голова Андрій Райкович закликав кропивничан не припиняти вакцинацію від COVID-19

Середа, 5 січня 2022 12:41

Сьогодні, 05 січня, під час апаратної наради, Кропивницький міський голова Андрій Райкович наголосив на тому, що різдвяні настрої не повинні затушувати головну тему нинішнього порядку денного - вакцинацію. Свято не привід забути про коронавірус. В місті практично заповнені стаціонари, щодня сумна летальна статистика. А щоденна кількість вакцинованих помітно знизилась.

- Ми знову втрачаємо пильність! Про дистанцію забули, про маски забули, про дезінфекцію забули! Іще “омікрон” на повну силу нас не прокачав, а вже заговорили про новий штам. Європейці пішли на третю, бустерну дозу, а половина українців жодної не зробили. І це при тому, що вакцини є, центри масової вакцинації готові прийняти усіх бажаючих. От бажаючих, на превеликий жаль – мізер, - розповів Андрій Райкович. - А потім і 30-го, і 31-го до ночі швидкі безперервно доставляли на Вали і в другий стаціонар тяжких хворих.

Міський голова вкотре наголосив - вакцинація важлива. Щеплення, навіть якщо не вбереже від захворювання, то допоможе перенести його значно легше.

- Прошу бути свідомими, відповідальними і не випробовувати долю. Управління охорони здоров'я, прошу комунікувати з нашими медичними закладами щодо запасу кисню, медикаментів, чергового персоналу. Свята розслабляють, але не на такій роботі, - переконаний очільник міста.

Окремо Андрій Райкович зауважив на необхідності роботи чергових фахівців у святкові вихідні. Містяни повинні знати, куди звертатися за допомогою до будь - якого чергового лікаря, особливо коли раптово хворіють діти.

Усі новини