Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр розшукує талановитого балетмейстера

Середа, 26 січня 2022 17:03

У Кропивницькій міській раді оголосили конкурс на формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу зразкового аматорського хореографічного ансамблю «Олена» комунального закладу «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр».

Як повідомили в управлінні культури міської ради, комунальний заклад «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр», відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 року № 497 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Верховної Ради України та Міністерства культури України), оголосив конкурс на заміщення вакантної посади балетмейстера – одна штатна одиниця.

 

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр). Для спеціаліста або магістра — без вимог до стажу роботи, для бакалавра — підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією артиста балету не менше 3 років.

Бере участь у роботі із створення нових та поновлення раніше створених балетних вистав (програм), танців в операх, оперетах, мюзиклах та музичних комедіях. Вводить нових виконавців та дублерів у балетні вистави (програми). Проводить виховну роботу, репетиції та заняття з виконавцями, а також стежить за якістю вистав (програм) поточного репертуару.

Особисті якості: відповідальний, творчий, дисциплінований.

Конкурс проводиться в один день в два етапи:

  • перший етап - розгляд документів, поданих претендентами: 16 лютого 2022 о 13.30 год. за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, буд. 41
  • другий етап - ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 16 лютого 2022 о 14.30 год за адресою: 25006, м. Кропивницький,  вул. Велика Перспективна, буд. 41

Початок реєстрації – о 13.15 год.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Для довідок: тел.: (0522) 35 83 66 (управління культури і туризму Кропивницької міської ради), електронна адреса: kultura@krmr.gov.ua

КЗ «Кропивницький культурно-дозвіллєвий центр» переможців конкурсу і претендентів на участь в конкурсі на час проведення конкурсу, житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів на участь в конкурсі.

Усі новини