Кропивницький готується прийняти додатково 5, 5 тисяч вимушено переміщених громадян

Вівторок, 14 червня 2022 12:03

Кропивницький – одне із вузлових міст для забезпечення прихистку людей, які змушені були покинути рідні домівки в місцях бойових дій.  Через міський гуманітарний штаб в обласному центрі вже розміщено близько 19 тисяч  громадян. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін під час апаратної наради сьогодні, 14 червня.

- У той же час ми повинні бути готовими до збільшення кількості переселенців в обласному центрі, - відзначив Олександр Мосін. – Планується, що Кіровоградська область має забезпечити прийом додаткових 40 000 переселенців, з яких у Кропивницькому зупиняться  близько 5500 осіб. Це означає, що впродовж декількох днів ми повинні відшукати резерви для розміщення такої кількості людей. Тому доручення усім керівникам виконавчих органів: опрацювати всі варіанти співпраці з установами, організаціями і підприємствами на території обласного центру, що мають відомче житло, гуртожитки чи приміщення, які можна оперативно переобладнати під тимчасовий прихисток для людей. Необхідно також продовжувати співпрацю з власниками приватного сектору і спілками ріелторів.

Прогнозоване збільшення кількості ВПО вимагатиме також ще тіснішої співпраці, синхронізації і узгодженості дій нашого гуманітарного центру, ЦНАПу та усіх волонтерських організацій.

- Ми маємо розроблений чіткий алгоритм дій для переселенців  від їхнього першого кроку, прописаний у вигляді пам’ятки, і додаткової інформації, розміщеної на офіційному сайті міської ради. Її необхідно продовжувати оновлювати і слідкувати за актуальністю, оперативно вносячи зміни,  - наголосив Олександр Мосін.

Усі новини