Кропивницький готується до відзначення Дня Державного Прапора і Дня незалежності України

Понеділок, 19 серпня 2019 15:34

Поточний тиждень завершується двома знаковими подіями – місто разом з усією країною відзначатиме День Державного прапора і День незалежності України. На цьому акцентував увагу міський голова Кропивницького Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 19 серпня.

Всі виконавчі органи міської ради отримали доручення відповідно до плану святкових заходів. Але міський голова Андрій Райкович додатково поставив завдання комунальним службам обласного центру взяти під контроль всі об'єкти, де відбуватимуться урочистості. Порядок має бути біля пам'ятників і пам’ятних знаків, на Фортечних валах, на Козачому острові.

- До 21 серпня ми повинні завершити ремонт у сквері Шевченка і прийняти роботу, - акцентував увагу Андрій Райкович. - Шановні мої заступники! Персонально відповідаєте за кожен напрямок підготовки до свята. З нагоди Дня Незалежності - до міської ради були звернення щодо нагородження з нагоди свята громадських активістів, військових, кращих виробничників. Будь ласка, не забудьте про це. Ми повинні говорити людям добре слово за їхню сумлінну працю і високу громадянську позицію.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21