Кропивницький готується до нового будівельного сезону

Понеділок, 15 березня 2021 18:14

Сьогодні, 15 березня, під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив головному управлінню ЖКГ міської ради оголошувати тендер на виконання робіт з капітального ремонту вулиці Вокзальної. Її реконструкція залишається одним із пріоритетів для міської влади у 2021-му році.

- Вулиця Вокзальна - це стратегічний напрямок, вкрай необхідна для міста транспортна магістраль. Тут висока інтенсивність руху транспорту,  у тому числі і пасажирського. Тому ми у 2021-му році обов’язково  повинні реалізувати цей проект, - наголосив Андрій Райкович. - Тендер необхідно оголошувати, щоб до кінця березня вже мати рішення: фінансування проєкту на 90% з державного бюджету, на 10% - кошти міської громади.

Міський голова поставив завдання підготувати проєктно-кошторисну документацію на всі об’єкти будівництва, що плануються до реалізації цьогоріч. Так, важливим будівельним об'єктом залишається реконструкція дитячої поліклініки, що на вулиці Шевченка – тут планується створити сучасний дитячий медичний центр. Не знімається з порядку денного проєктування ще одного терапевтичного відділення Центральної міської лікарні на Фортечних валах. Воно  спеціалізуватиметься на серцево – судинних захворюваннях, адже коронавірусна інфекція, окрім того, що викликає легеневі пневмонії, дає ускладнення на серце. Також одним з найнеобхідніших для міста залишається проєкт реконструкції операційного блоку на базі Лікарні швидкої медичної допомоги.

Усі новини