Кропивницьким роботодавцям наголосили про дотримання законодавства про працю

Середа, 17 серпня 2022 15:50

Сьогодні, 17 серпня, у Кропивницькій міській відбулося засідання міської робочої групи з питань дотримання законодавства про працю за участю керівників підприємств, установ та організацій.

- На засіданні заслухали представників трьох підприємств міста Кропивницького, які здійснили нарахування заробітної плати найманим працівникам у І кварталі цього року у розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної зарплати, та чотирьох представників підприємств з наявною заборгованістю із заробітної плати, - повідомив голова робочої групи, начальник відділу праці департаменту з питань економічного розвитку міської ради Микола Рибак. - Труднощі підприємці пояснюють воєнним станом у країні, який призвів до скорочення обсягів виробництва, переведенням певної кількості працівників на неповний робочий день, відпустками працівників за власний рахунок.

Результатом проведеної роботи робочою групою з питань дотримання законодавства про працю стало погашення одним із боржників заборгованості по зарплаті у сумі майже 164 тисячі гривень.

За результатами наради вирішили взяти до відома інформацію, надану керівниками та представниками підприємств щодо причин утворення заборгованості із заробітної плати та виплати заробітної плати у розмірі менше мінімальної, та рекомендували погасити заборгованість із заробітної плати у повному обсязі.

Крім того учасники засідання обговорили питання співпраці щодо надання інформації з Головним управлінням державної податкової служби та з Головним управлінням статистики в Кіровоградській області.

Усі новини