Кропивницьким підприємцям презентували банківські продукти підтримки бізнесу

Вівторок, 28 листопада 2023 14:02

У Кропивницькій міській раді підприємці обласного центру отримують постійну інформаційну та консультативну підтримку. За ініціативи департаменту з питань економічного розвитку тут відбулася  чергова зустріч представників місцевого бізнесу із працівниками банківських установ.

- Висловлюю вдячність представникам бізнесу за ваш внесок у розвиток громади. Зі свого боку міська влада всіляко підтримує наших підприємців. Маємо для цього всі умови, адже завдяки виграному гранту ми  створили  потужний Центр підтримки підприємництва. Лише у червні-листопаді нинішнього року тут провели 9 семінарів-тренінгів, 8 консультацій з написання грантових заявок, 3 бізнес-гри тощо, - зазначила директорка департаменту Ніна Рахуба. - Сьогодні ж у нас зустріч з представниками банківських установ, яких ми попросили презентувати власні  програми підтримки бізнесу.

У рамках зустрічі представники АТ “Ощадбанк”, АТ КБ “Приватбанк”, АБ “Укргазбанк”  і АТ “Укрсиббанк” розповіли про можливості долучитися до багатьох різнопланових програм, серед яких “Є-робота”, "Доступні кредити 5-7-9%", кредитування стартапів, програма підтримки зовнішньоекономічної діяльності, співпраця щодо встановлення POS-терміналів та інших. 

Усі новини