Кропивницькі ЖЕО отримають фінансову підтримку з міського бюджету

Четвер, 28 вересня 2023 20:50

Депутати Кропивницької міської ради на п’ятнадцятому засіданні дев’ятої сесії, що відбулася сьогодні, 28 вересня, внесли зміни та доповнення до “Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки”.

Зокрема зміни стосуються заходів щодо забезпечення виконання галузевих програм та напрямків, фінансування яких буде здійснюватися у 2023 році за рахунок коштів бюджету розвитку громади Кропивницького.

- Депутати додатково виділили 53 мільйони гривень КП “Теплоенергетику” на покриття збитків від операційної діяльності. Крім того, здійснили внутрішній перерозподіл коштів в межах Комплексної програми і надали фінансову допомогу управляючим компаніям — житлово-експлуатаційним організаціям: ЖЕО №1 – 1, 03 мільйона гривень, ЖЕО №2 - 870 тисяч гривень, ЖЕО №3 - 260 тисяч гривень, ЖЕО №4 – 1,108 тисяч гривень. Це рішення пов’язане з тим, що вартість послуги з управління житловими багатоквартирними будинками не переглядалася з 2019 року, тому ці підприємства сьогодні несуть значні збитки. Щоб уникнути підвищення вартості послуги, депутати виділили кошти на підтримку ЖЕО, - пояснив начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.

Крім того, депутати своїм рішенням перерозподілили кошти зі спеціального фонду у загальний фонд “Комплексної програми розвитку житлово-комунального господарства та безпеки дорожнього руху в місті Кропивницькому на 2021-2025 роки” для вирішення інших нагальних комунальних проблем.

Усі новини