Кропивницькі стрибуни у висоту успішно виступили на чемпіонаті України з легкої атлетики

Вівторок, 1 вересня 2020 15:06

Упродовж двох днів, 29 та 30 серпня, у Луцьку проходив відкритий чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих і молоді. У престижному легкоатлетичному турнірі взяли участь 493 атлети із 26 регіонів України, а також спортсмени із Білорусі  та Ізраїлю.

У змаганнях зі стрибків у висоту кропивницький атлет, вихованець ОСДЮСОР - 2 Дмитро Яковенко подолав планку на висоті 2 м. 26 см. і завоював срібну медаль, а його молодший одноклубник Олег Дорощук з висотою 2 м. 23 см. став бронзовим призером серед дорослих спортсменів та завоював золоту нагороду серед молоді.

Тренує кропивницьких атлетів Геннадій Здітовецький.

А двома днями раніше на луцькому стадіоні «Авангард» завершилися змагання чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів 2003 р. н. і молодших. Вихованка тренера Геннадія Здітовецького Тамара Фроленко стала чемпіонкою України в стрибках у висоту з результатом 1 м. 76 см