Кропивницькі спортсмени перемогли на обласних іграх з легкої атлетики

Понеділок, 26 квітня 2021 17:17

У Кропивницькому на спортивній базі ФК «Зірка» завершилися  спортивні ігри серед команд територіальних громад та міст з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 14 команд із Кіровоградської області.

Місто Кропивницький представляли 9 вихованців КДЮСШ № 2 та одна учасниця із СДЮСШОР - 2. За результатами турніру команда обласного центру перемогла у своїй категорії, а кропивницькі легкоатлети продемонстрували високі результати: Павло Безшкуренко - І місце (біг 200 м), Роман Пєтков - ІІ місце (біг 200 м), Віталій Пархоменко - ІІ місце (біг 100 м), Дмитро Карандуков – ІІІ місце (біг 100 м), Валерія Сластенова - І місце (біг 400 м), Антоніна Швець - І місце (біг 800 м), Юлія Чорна - І місце (штовхання ядра), Анастасія Машнегуца - ІІ місце (стрибки у довжину). Вихованка СДЮСШОР - 2  Катерина Дзюбіна посіла ІІ місце у забігу на 100 м.  В естафеті 4 х 100 м команда Кропивницького у складі М. Зінченко, В. Пархоменко, Р. Пєтков, П. Безшкуренко стала чемпіонами ігор.

Тренують спортсменів Віталій Пархоменко, Тетяна Сазоненко, Ігор Шостак, Олена та Олександр Тесленки, Володимир та Наталія Абраменки.