Кропивницькі школярі зібрали на переробку понад тону паперу

Четвер, 11 листопада 2021 17:22

Сьогодні, 11 листопада, під головуванням депутатки Кропивницької міської ради Валентини Яремчук відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань екології, земельних відносин та комунальної власності.

Члени комісії заслухали інформацію про виконання заходів Програми природоохоронних заходів місцевого значення за 2021 рік щодо екологічно безпечного збирання та зберігання твердих побутових відходів, зокрема в закладах освіти міста. Інформували депутатів міської ради начальник  управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Роман Лунгол та начальниця управління освіти Лариса Костенко.

Роман Лунгол, зокрема розповів, що в рамках реалізації Програми, більше як 300 контейнерів для сортування сміття встановили у 79 навчальних закладах Кропивницького, зокрема у 40 школах, та 39 садочках. Також були укладені угоди із фірмами, які мають ліцензії на збір відсортованого сміття.

Наскільки ця ініціативи стала вдалою серед навчальних закладів міста, розповіла далі Лариса Костенко. Вона зазначила, що діти тих навчальних закладів, які долучилися до проєкту, зібрали понад одну тону паперу, 37 кілограмів пластику та 7 кілограмів скла.

Кошти, отримані за відсортоване сміття, за словами посадовиці, надходять на цільовий рахунок спеціального фонду, а далі вже вирішують як їх витрачати. 

- Участь у подібних проєктах — це не тільки екологічна складова, а й фінансова, школи дійсно можуть заробляти кошти на сортуванні сміття, - зазначає депутатка Валентина Яремчук.

Ключовим завданням залишається — привчити дітей сортувати сміття і поза межами навчальних закладів, особливо вдома.

Далі комісія працювала за планом і розглянула понад 40 питань щодо регулювання земельних відносин на території Кропивницького.

Усі новини