Кропивницькі легкоатлети - переможці обласних спортивних ігор

Понеділок, 11 жовтня 2021 15:24

Змагання з легкоатлетичного кросу серед чоловіків та жінок в рамках обласних спортивних ігор серед команд сільських, селищних і міських територіальних громад, а також чемпіонат області з легкоатлетичного кросу, пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту М. Іванова відбулися в Бірках Олександрівського району.

У змаганнях взяли участь 200 спортсменів з різних громад області, зокрема і 12 кропивницьких атлетів — вихованців КДЮСШ № 2, які гідно представили обласний центр.

Чемпіонами області стали Єгор Матвєєв та Єва Шевченко (біг на 1000 м) і Сергій Саєнко (біг на 3000 м).

Срібні медалі завоювали Дар’я Богомільчук (біг на 1000 м), Павло Безшкуренко (біг на 3000 м), Владислав Диченко (біг на 5000 м).

Третє місце посів Максим Зінченко (біг на 3000 м).

У змішаній естафеті на 1000 м представники Кропивницького Віталій Пархоменко, Дар’я Богомільчук, Ігор Шостак, Єва Шевченко завоювали золоті нагороди.

У загальному заліку серед міст області команда з Кропивницького посіла перше місце.

Тренують кропивницьких спортсменів Віталій Пархоменко, Ігор Шостак, Олена та Олександр Тесленки.