Кропивницькі грації полонили серця шанувальників художньої гімнастики на престижних турнірах в Україні

Вівторок, 30 жовтня 2018 09:31

Відразу у декількох містах України відбувалися престижні змагання з художньої гімнастики, в яких кропивницькі спортсменки продемонстрували  високі  результати.

Так, у Кропивницькому, в спортивному клубі «Енергоспорт» відбувся відкритий турнір «Чарівниця 2018». У змаганнях взяли участь 120 спортсменок. Юні гімнастки КДЮСШ № 3 міської ради Кропивницького завоювали 11 золотих, 10 срібних і 5 бронзових нагород. Переможці й призери змагань нагороджені дипломами і медалями управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького.

У Черкасах завершився відкритий чемпіонат місцевої КДЮСШ № 1 «Le-Di Cup», який зібрав спортсменок із 9 команд. Представниці КДЮСШ № 3, яких тренує Світлана Заблодська, вибороли 2 срібні та одну бронзову нагороди.

А Запоріжжя приймало учасниць Всеукраїнського турніру «Дюймовочка». У змаганнях взяли участь 149 спортсменок із 9 команд. Учениця КДЮСШ № 3 Вікторія Непорожня перемогла серед гімнасток 2008 р. н., а її одноклубниці вибороли 2 срібні та 3 бронзові медалі. Тренує гімнасток Вікторія Фесюк.