Кропивницькі боксери гідно виступили на чемпіонаті області

Понеділок, 29 травня 2023 17:22

Чемпіонат Кіровоградської області з боксу серед юнаків та дівчат відбувся у Кропивницькому 25-27 травня. Участь у змаганнях взяли 60 учасників із 10 команд.

Спортсмени КЗ КЛЮСШ №1 гідно представили свій заклад на змаганнях. Переможцями у своїх категоріях стали: Олексій Колбая, Андрій Серяков, Володимир Савченко, Ростислав Тараненко, Іван Гарба, Іван Костюков та Максим Кравченко. Срібні нагороди завоювали: Сергій Охмак, Дмитро Щербина, Ілля Колценюк, Кирило Меркулов, Нікіта Богаченко, Михайло Кулінка, Ілля Загоруйко та Іван Зобенко.

Бронзовими призерами чемпіонату стали: Микола Коваленко, Валерій Гомоюнов, Владислав Голованов, Михайло Семенов, Олександр Подурець, Дмитро Коваленко та Ростислав Коркач.