Кропивницька міська рада готується до чергової сесії

П'ятниця, 3 лютого 2023 15:20

Сьогодні, 03 лютого, під головуванням депутатки Кропивницької міської ради Наталі Чередніченко відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, соціальної політики, культури та спорту. Участь у засіданні взяв секретар міської ради Олег Колюка.

На порядку денному засідання комісії було шість питань, п'ять  із них члени комісії погодили, інформацію по шостому щодо об'єктів укриття  — взяли до відома.

Зокрема, профільна депутатська комісія погодила проєкт рішення про організацію харчування учнів та вихованців у закладах освіти на 2023 рік. Як повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко, відповідне рішення міська рада приймає щорічно, і всі пільги, які були передбачені минулого року будуть збережені  і нинішнього, єдине, що додалась діти-вихованці двох патронатних сімей, а це п'ять малюків. 

Погодили також члени комісії внесення змін до окремих рішень міської ради, які зокрема стосуються “Програми соціальної підтримки, розвитку та становлення сімей, дітей та молоді Кропивницького на 2020-2022 роки” та “Програми соціального захисту та соціальної підтримки окремих категорій населення міста на 2017-2022 роки” — зміни передбачають приведення у відповідність кошторисних призначень.

Також на порядку денному було питання про перейменування вулиць та провулків. 

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21