Кропивничани вшанували подвиг захисників рідної землі: воїнів Другої світової і сучасних Героїв російсько - української війни

Неділя, 9 травня 2021 14:02

Покладанням квітів сьогодні, 09 травня, відзначили у Кропивницькому 76-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Через складну епідеміологічну ситуацію та запроваджені карантинні заходи і цьогоріч довелось відмовитися від традиційної велелюдної ходи, яка збирала, зазвичай, тисячі кропивничан.

Міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Олег Колюка, заступники міського голови Олександр Мосін, Олександр Вергун, Михайло Бєжан, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Балакірєва цього дня поклали букети до монументів і пам’ятних знаків на Меморіальному комплексі «Фортечні вали».

В пам’ять про тисячі військових, партизан, мирних жителів, які загинули на території краю у воєнні роки містяни принесли живі квіти до «Вічного вогню»,  меморіального знаку «Багнет» та до меморіального кладовища, де поховані тисячі жителів міста, розстріляних нацистами у роки окупації.

А на пошану сучасним українським воїнам, які мужньо боронять кордони рідної країни від російського агресора та відстоюють суверенну і незалежну Україну, квіти лягли до пам’ятного знаку Героям АТО та ООС.

Усі новини