КП «Теплоенргетик» продовжує підготовку системи теплопостачання Кропивницького до нового опалювального сезону

Вівторок, 2 травня 2023 16:34

Головне теплогенеруюче підприємство Кропивницького КП “Теплоенергетик” активно  продовжує ремонтні і підготовчі роботи до опалювального сезону 2023/2024 року. Першочергово працівники підприємства ремонтують проблемні ділянки на тепломережах, які були виявлені  під час минулого опалювального сезону і в результаті проведених гідравлічних випробувань.

За інформацією директора підприємства Олександра Чельника, “Теплоенергетик” розпочав також процедуру закупівлі послуги з виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт тепломережі по вулицях Тарковського, Київській та Гагаріна. Крім того, нині йде підготовка з виготовлення проєктних документів із реконструкції тепломережі в центральній частині міста та двох котелень по вулиці Героїв рятувальників. Всі роботи проводитимуться в рамках нової концепції теплопостачання міста.

- Очікується, що до середини травня буде завершене  виготовлення проєктної документації на реконструкцію тепломережі по вулиці Чорновала. Після сформування технічного бачення, КП “Теплоенергетик” готуватиме проєктування тепломережі, - відзначив Олександр Чельник.

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21