КП «Благоустрій» запрошує на роботу косарів

Вівторок, 8 червня 2021 12:01

Працівники КП «Благоустрій» щодня займаються викошуванням трави та бур’янів у Кропивницькому. Про це повідомив керівник підприємства Віктор Луценко під час брифінгу у міській раді сьогодні, 08 червня.

За його інформацією, косарі «Благоустрою» обслуговують площу в понад 188 гектар.  Викошувати траву вони почали ще в квітні. Тоді довели до ладу 3,6 гектар зелених зон Кропивницького. У травні обробили ще 43,5 гектар територій обласного центру.

- Ми працюємо щодня. Але цього року багато дощів і від вологи трава стає пружніша і міцніша, тому на викошування йде більше часу, - відзначив Віктор Луценко. – Щоб бригади косарів виходили працювати на території міста шість днів на тиждень, нам дуже потрібні додаткові працівники. Хочу закликати кропивничан звертатися до нас на підприємство і влаштовуватися на роботу косарями.

Окрім викошування бур’янів, КП «Благоустрій» активно займається озелененням Кропивницького. Щодня працівники підприємства створюють нові яскраві клумби, створюють затишні квіткові композиції. Але частина кропивничан не цінує цього і просто краде квіти з газонів. Сьогодні вночі на вході в Ковалівський парк із клумби знов вкрали майже половину саджанців елітних квітів.

Усі новини

Ми – українці!
Четвер, 19 травня 2022 11:55