Кожен українець може повідомити про воєнні злочини росії у Генеральну прокуратуру України

Середа, 27 квітня 2022 16:24

Вся важлива інформація про воєнні злочини Росії проти цивільного населення в Україні має бути акумульована та задокументована правильно. З цією метою Офіс Генерального прокурора разом з українськими та міжнародними партнерами створив єдиний ресурс для належного документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, скоєних російською армією в Україні:  warcrimes.gov.ua — це своєрідний інформаційний хаб, з яким працюють усі правоохоронні та державні органи.

Задокументовані докази будуть використані для кримінального переслідування причетних до злочинів відповідно до українського законодавства, а також у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі та в спеціальному трибуналі після його створення.

На сайті платформи покрокова інструкція для тих, хто передає свідчення про злочини РФ. Дотримуючись її, кожен зможе зробити великий вклад у нашу спільну перемогу і на юридичному фронті.

Якщо ви стали потерпілим або свідком воєнних злочинів Росії проти цивільного населення, фіксуйте та надсилайте докази за посиланням https://warcrimes.gov.ua/

Усі новини