Конгрес місцевих та регіональних влад визначив пріоритетом забезпечення житлом вимушених переселенців

Четвер, 28 квітня 2022 19:23

У середу, 27 квітня, відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Як повідомив заступник міського голови Олександр Мосін, до порядку денного Конгресу було включено низку актуальних питань, серед яких і стан підготовки до відновлення країни та забезпечення тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб в регіонах України, де не ведуться бойові дії.

- Від початку війни у Кропивницькому зареєстровано майже 15 тисяч вимушено переміщених осіб, більшості з яких – 13600 переселенцям допомогли із розселенням у міському гуманітарному центрі, – відзначив Олександр Мосін. - Відтак, питання забезпечення їх житлом є сьогодні одним з пріоритетних для вирішення в обласному центрі. Місто долучається до масштабної президентської  програми будови житла для громадян, які змушені рятуватися від війни.

Для оперативного будівництва 3-4 поверхових будинків типової конструкції  у Кропивницькому вже визначено три земельних ділянки загальною площею 38,5 Га. Найближчим часом рішенням міської ради вони будуть передані для проведення будівельних робіт. Усі потенційні будівельні майданчики мають в наявності необхідні інженерні мережі водопостачання, каналізації, електропостачання та газопостачання.

За інформацією Олександра Мосіна, під час зведення багатоповерхівок мають використовуватися конструкції і матеріали місцевого виробництва. Може йтися про продукцію підприємства у Світловодську. Проєкт таких будинків передбачатиме наявність сучасних об’єктів укриття і підземних паркингів. А у мікрорайоні планується одночасно розвиток соціально – культурної інфраструктури.

Усі новини