Комунальники вичищають Кропивницький: місто готується до Великодня

Четвер, 21 квітня 2022 18:25

Комунальні служби Кропивницького продовжують наводити лад на території міста і готувати обласний центр до відзначення світлого Великодня.

Спеціалісти КП "Універсал 2005"  впродовж дня продовжували прибирання випадкового і побічного сміття біля зупинок громадського транспорту на транспортних магістралях, вичищати проїжджу частину міських доріг у центральній частині міста, по вулицях Короленка, Юрія Краснокутського. Спеціальна техніка -  причіпна прибиральна установка "Scandia" працювала на вулицях Академіка Тамма та Героїв України.

Комунальники також вчергове вивезли тверді побутові відходи з несанкціонованих сміттєзвалищ по вулиці Салтикова-Щедріна. Грейдер підприємства можна було побачити за роботою на вулицях Фісановича, Вознесенській, Барвистій, провулках Приморському і  Річному.

Цього дня фахівці КП "Благоустрій" виконували санітарне обрізування дерев, видалення порослі по проспекту Університетському, по вул. Верхній Биківській, підстригали хвойні рослини на колі по вулиці Євгена Маланюка та навантажували і вивозили зрізане гілля у сквері "Захисників правопорядку". Чистіше  стало у скверах Анатолія Бузуляка та "Героїв Чорнобиля".

Працівники КП "Ритуальна служба-спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування" наводили лад на території міських цвинтарів, готували до поминальних днів Меморіальний комплекс Фортечні Вали, Новолелеківське, Рівнянське, Далекосхідне кладовища та кладовище у селищі Новому.

Усі новини