Комунальники Кропивницького прибирають місто та ліквідовують наслідки негоди

Понеділок, 20 травня 2019 13:03

Комунальники Кропивницького  продовжують робити місто затишним та ошатним. За затвердженим планом, від самого ранку виїхали на роботу спеціалісти КП"Універсал 2005". Від бруду та пилу очищають місто дві підмітально-прибиральні машини "Глобус". Вони прибирають побічне сміття по центру та продовжують усувати наслідки негоди – прибирають дощові наноси по вулицях Кримській, Кавалерійській, Маланюка, Шевченка, Кропивницького.

По вулиці Вокзальній дорожники ліквідують ямковість. Не оминуть увагою і район Старої Балашівки, сьогодні тут ями відновлюватимуть асфальтове покриття за допомогою установки УЯР. А провулки Якимівський, Середній, вулицю Водоп'янова - грейдеруватимуть.

Чимало роботи на сьогодні і у фахівців КП "Благоустрій". Вони збирають та вивозять сміття із парку на Козачому острові. Крім того, коситимуть траву по вулицях Великій Пермській, Вокзальній, на набережній Інгулу, вигрібатимуть та вивозитимуть скошену траву з вулиці Євгена Тельнова і проспекту Університетського. Клумби, що на колі біля Аеропорту фахівці підприємства підготують під висадку квітів, а також поливатимуть дерева та клумби по всій території міста.

Усі новини