Комунальники Кропивницького борються з наслідками негоди

Вівторок, 20 липня 2021 23:17

Сьогодні, 20 липня, Кропивницьким пронеслася негода. Внаслідок неї мікрорайони стара Балашівка, Масляниківка, Арнаутово залишились без електропостачання; сильний вітер повалив дерева; дощем затопило деякі ділянки доріг, через що ускладнено рух транспорту. Всі комунальні служби  Кропивницького, представники ГУ ДСНС працівники поліції одразу взялися за боротьбу з наслідками негоди. Її хід обговорили на комісії з ТЕБ та НС під головуванням заступника міського голови Олександра Мосіна.

Нині комунальники розчищають ливнівки, в які сильними потоками води нанесло сміття, прибирають повалені дерева.

 - Тримайте на контролі ситуацію. Уважно стежте за рівнем води в Інгулі. І контролюйте роботу ливневої каналізації. Не можна допустити перенасичення рівня води, - поставив завдання Олександр Мосін. - КП «Благоустрій», починайте з самого ранку разом з рятувальниками прибирати повалені дерева, ГУ ЖКГ обстежте стан будівельних конструкцій всіх житлових будинків та роботу інженерних комунікацій.

На нараді йшлося й про те, що вуличне освітлення поки не включають через велику кількість зламаних дерев, що могли пошкодити електрокабелі. В будинках світло потроху відновлюють. Окремо Олександр Мосін дав завдання перевірити, в якому стані всі рекламні конструкції.

 З шостої ранку комунальні служби розпочнуть прибирання міста. Про проблеми можна повідомляти на гарячу лінію міського голови за номером 0 800 21 77 21

Усі новини