Комунальні служби, транспорт і поліція Кропивницького весь тиждень працюватимуть у посиленому режимі

Понеділок, 11 вересня 2017 10:53

Головне завдання всім комунальним службам Кропивницького – благоустрій і прибирання території міста. Відповідне доручення надав міський голова Андрій Райкович   під час апаратної наради, сьогодні, 11 вересня.

Комунальники впродовж тижня працюватимуть не лише в центрі, а й по всіх мікрорайонах Кропивницького. Безпосередньо 16 вересня, в день відзначення 263 – ої річниці заснування міста. планується продовжити роботу вуличного освітлення в нічний час, аби люди мали змогу з центру спокійно дійти до зупинок транспорту, а потім додому.

Окреме завдання отримало керівництво управління розвитку транспорту та зв’язку. В суботу, 16 вересня всі маршрути, особливо ті, що обслуговують «спальні» мікрорайони і околиці, мають працювати до 24.00, аби перевезти містян після вечірнього концерту.

 - Управління транспорту, спрацюйте якісно, – наголосив Андрій Райкович - щоб потім нам не дорікали, що після вечірнього концерту не було чим доїхати на Завадівку чи на Жадова. Чи взагалі важко було потрапити і в центр міста. Ви вже знаєте всі локації основних заходів, тому відпрацюйте з перевізниками, з поліцією схему руху транспорту і перекриття центру міста.

Окреме звернення прозвучало сьогодні і до представників правоохоронних органів. Міський голова попросив забезпечити безпеку та порядок на усіх майданчиках, де проводитимуть святкові заходи. А їх цього року буде чимало. До вже традиційних Дворцової, Парку Ковалівського додаються Козачий острів, Набережна.

- Серед учасників свята дуже багато дітей. Лише в танцювальному параді їх півтори тисячі. – зауважив Андрій Райкович - Тому охорона громадського порядку, медичний супровід кожного дійства має бути забезпечений скрізь і відповідально.

 

Усі новини