Комісія з питань нагородження визначилася з кандидатами на отримання державних та міських нагород

П'ятниця, 16 липня 2021 15:51

Сьогодні, 16 липня, в Кропивницькій міській раді відбулося засідання комісії з питань нагородження, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету міської ради Світлани Балакірєвої.

На порядку денному – обговорення п’ятнадцяти кандидатур для відзначення державними та міськими нагородами. В результаті члени комісії погодили імена трьох кропивничан для відзначення державними нагородами України з нагоди 267-ї річниці заснування міста.

Також комісія рекомендувала для нагородження з нагоди 30-ї річниці незалежності України відзнаками Кропивницької міської ради та виконавчого комітету „За заслуги” ІІ ступеня 2 осіб та Почесними грамотами Кропивницької міської ради та виконавчого комітету 8 осіб, серед яких працівники сфери фізичної культури і спорту, культури, освіти, медицини, промисловості, військовослужбовці та соціальні працівники.

Окрім того, члени комісії рекомендували для нагородження Почесними грамотами Кропивницької міської ради та виконавчого комітету з нагоди професійного свята 2 працівників сфери торгівлі.

Усі новини