Команда кропивницьких снайперів виборола «золото» в розіграші Кубку Петрового

Вівторок, 20 березня 2018 08:51

У Петровому відбувся розіграш відкритого Кубку селища зі стрільби кульової з пневматичної зброї серед спортсменів 2001 року народження і молодших, присвячений пам’яті тренера Михайла Смілова.

За підсумками змагань серед юнаків переміг учень КДЮСШ № 3 Міської ради міста Кропивницького Роман Копійка. Він одночасно виконав норматив «Кандидата в майстри спорту України».

Срібним призером став його одноклубник Максим Коротєєв. Третє місце посів спортсмен ДЮСШ «Олімп» смт. Петрове Руслан Бакун.

У змаганні дівчат золоту медаль завоювала вихованка ДЮСШ «Олімп» смт. Петрове Дарія Семенко. Срібло та бронзу вибороли учениці КДЮСШ № 3 Міської ради м. Кропивницького Вероніка Хитра й Анастасія Юрова. В загальнокомандному заліку перше місце посіла команда Кропивницького, друге місце в активі Петрівської ДЮСШ «Олімп», бронзові нагороди виборола команда «Бункер» м. Кривий Ріг.