Керівники ЖЕО отримали останнє попередження: усі підвали багатоповерхівок мають перетворитися на найпростіші укриття

Понеділок, 28 лютого 2022 13:16

Міський голова Андрій Райкович звернувся до кропивничан-мешканців багатоквартирних будинків із закликом долучитися до перевірки усіх підвальних приміщень, що можуть слугувати простими укриттями.

Зрозуміло, що відповідальність із керівників ЖЕО, за стан цих приміщень ніхто не знімає, і на їхню адресу лунали суворі вимоги від керівника міста. Але і містянам не варто перебувати осторонь, адже це передусім їхня безпека.

- Місто тримає штатну ситуацію не лише у комунальному просторі, а й в гуманітарних напрямках. Але усі перипетії, пов'язані із укриттями, особливо в ЖЕКах, із великими сховищами, що розташовані в промислових зонах, все одно мають певні проблеми. І сьогодні ці питання ми маємо закрити вже нарешті. Керівникам ЖЕО необхідно активізуватися самим і мобілізувати мешканців, які перебувають дома, зорганізувати їх на допомогу працівникам ЖЕО - винести мотлох із підвальної частини, за потреби звільнити другий вихід. Керівники ЖЕО мають особисто проінспектувати, перевірити ще і ще раз, і власними силами, власним ресурсом привести до відповідності усі підвали і спробуйте тільки не виконати поставлене завдання! Ви ж вмієте спілкуватися з людьми, оминайте скандали, оминайте грубість. Це не лозунги, це накази до виконання без права обговорення. Це наша спільна задача, людей треба зберегти - суворо наголосив міський голова.

Усі новини