Керівники закладів освіти Кропивницького вчилися безпечній організації харчування дітей

Середа, 3 лютого 2021 18:30

Сьогодні, 03 лютого, на виконання доручення міського голови Андрія Райковича через підозру на отруєння дітей у загальноосвітній школі №8 управління освіти разом з Держпродспоживслужбою провели нараду-навчання для керівників шкіл щодо дотримання вимог Санітарного регламенту.

Під час зустрічі фахівці Держпродспоживслужби на прикладі ситуації в ЗОШ №8 провели для директорів своєрідну “роботу над помилками”, щоб у майбутньому в жодному навчальному закладі така ситуація не повторилася.

- Станом на сьогодні епідрослідування триває, для остаточних висновків у нас ще недостатньо даних. Проте, вже є певні негативні результати аналізів деяких продуктів харчування. Наразі ця продукція вилучається, - відзначила начальниця управління освіти Лариса Костенко. - Ми нагадуємо керівникам наших шкіл, що вони несуть персональну відповідальність за контроль і організацію харчування в закладі. Фахівці їм додатково роз’яснюють, як трактувати ті чи інші пункти Санітарного регламенту, та як має бути організоване харчування в умовах адаптивного карантину.

Лариса Костенко зауважила, що нині такі  навчання є дуже актуальними, оскільки з 25 січня після тривалої перерви через дистанційне навчання та накладених обмежень, у школах відновлено повноцінне харчування. Вже завтра, 04 лютого, у нараді - навчання візьмуть участь завідуючі дошкільними навчальними закладами Кропивницького.

Усі новини