Інвентаризація землі у Кропивницькому дозволяє виявити ділянки, що використовуються незаконно

Вівторок, 1 лютого 2022 16:34

Інвентаризація земельних ділянок є одним з пріоритетних напрямів та завдань Програми розвитку земельних відносин у місті Кропивницькому на 2020-2022 роки. Це відзначив начальник управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища міської ради Роман Лунгол під час свого звіту сьогодні,  01 лютого, за результатами виконання бюджетних програм  у 2021 році.

Торік, за результатами процедури відкритих торгів управління замовило  роботи з інвентаризації 78 га земель міста Кропивницького в районі «Балашівської промзони» на суму в майже 200 тисяч гривень. Фактично проінвентеризовано вже 73 гектари.

- На лютий поточного року  ми плануємо затвердження технічної документації з інвентаризації земель міста. Після цього виявлені та сформовані земельні ділянки, що використовуються без документів, які посвідчують речові права на них, будуть передані в оренду фактичним землекористувачам, - наголосив Роман Лунгол. 

Протягом 2021 року відбулися земельні торги з продажу права оренди п’яти земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності: по них укладено договори оренди. Нині управління продовжує роботу з вишукування нових земельних ділянок комунальної власності, які можна було б підготувати для продажу на аукціоні та розроблення землевпорядної документації.

Важливою ділянкою роботи фахівців управління залишається озеленення території Кропивницького.

- На території навчальних закладів обласного центру  висаджено зелені насадження – дерева та кущі у кількості 160 одиниць та посіяно газон 370 м2,, відповідно до плану-схеми озеленення, - повідомив Роман Лунгол.

Минулого року також розпочато заходи із забезпечення закладів освіти контейнерами для роздільного збору твердих побутових відходів. В 40 школах Кропивницького тепер є  304 контейнери, по 4 в кожній для збору паперу, скла, пластику та металу. 

Усі новини

Вісім років, як ми — кропивничани!
П'ятниця, 12 липня 2024 15:21