Ініціативу допомоги самотнім містянам поважного віку у Кропивницькому підтримали активісти Кущівки

Четвер, 26 березня 2020 19:04

Із початком запровадження у Кропивницькому карантинних заходів протидії розповсюдженню небезпечного вірусу COVID-19, містом почав ширитися громадський рух на підтримку найвразливішої для коронавірусу категорії – містян поважного віку та громадян з інвалідністю.

Одним із ініціаторів такого руху став і депутат міської ради Сергій Кріпак,  який вже 19 березня дав старт  акції з доставки товарів першої необхідності мешканцям  Кущівки.

- У першу чергу доставка організована для самотніх пенсіонерів, людей з інвалідністю та тих, хто з різних причин не мають змоги самостійно дістатися в магазин, - відзначив Сергій Кріпак. - Наша команда чудово розуміє, з якими труднощами стикається кожен громадянин у такій складній ситуації. При цьому необхідно також врахувати і обмеження кількості пасажирів у транспорті, і наполегливі рекомендації від лікарів не покидати домівки людям поважного віку.

Першу доставку виконали вже минулої п’ятниці: ліки та засоби особистої гігієни принесли Вірі Олександрівні.

- Я навіть і не очікувала, що допомога прийде так швидко, бо не одна така у нашому мікрорайоні. Та й замовлень мабуть вистачає, але спрацювали дуже чітко. Щиро вдячна за таку ініціативу, - говорить жінка.

Від початку акції команда активістів вже виконала 14 заявок. Приймаються замовлення й на вихідні дні: із 9.00 до 17.00. Якщо замовлення надходить до 12.00 – його виконують вже до кінця дня, якщо після, то наступного. Важливо, що розрахунок здійснюється після доставки товарів.

- Замовляють у переважній більшості ліки та основні продовольчі товари: крупи, картоплю, кисломолочні продукти, - поділився досвідом Сергій Кріпак. - Оператор у телефонному режимі обговорює ціни, запитує де купують зазвичай той чи інший товар. Часто вже під час закупок телефоном перепитують чи підходить товар по ціні. Кожному надаємо чеки.

Усі новини