Хроніка опалювального сезону в Кропивницькому: ремонтні бригади КП «Теплоенергетик» оперативно ліквідували аварійну ситуацію по вулиці Чорновола

П'ятниця, 16 листопада 2018 12:02

Ремонтні бригади КП «Теплоенергетик» оперативно відреагували та ліквідували порив теплової мережі по вулиці Чорновола у Кропивницькому. Станом на сьогодні, 16 листопада, пориви на мережах комунального підприємства відсутні.

Відповідно, збільшилася і кількість будинків, до яких надходить централізоване опалення. Загалом, на ранок 16 листопада, у Кропивницькому забезпечені теплом 793 житлових будинки, що становить 99 %.

Теплопостачання також подається до усіх 14 закладів охорони здоров’я міста, 42 загальноосвітніх шкіл та всіх 37 дитячих садочків обласного центру.

У той же час, спеціалісти ДП “Кіровоградтепло” ліквідовують три пориви на трьох житлових будинках по вул. Полтавській, 24, к. 1, просп. Університетському, 25, вул. Пацаєва, 14 корп. 1

На внутрішньобудинкових мережах багатоповерхівок також зменшується кількість аварійних ситуацій. Спеціалісти ЖЕО №1 завершують капітальний ремонт в будинку по вулиці Вокзальній, 20, корп. 3.

За інформацією синоптиків, на території Кропивницького потеплішало і середньодобова температура зафіксована на рівні -0С. Температура теплоносія на виході та вході до котелень складає по КП «Теплоенергетик»: ТЕЦ - 56/45, котельня на с. Новому – 64/56, на котельнях ДП «Кіровоградтепло» - 59/46.

Фото: https://persha.kr.ua

Усі новини