Хроніка опалювального сезону у Кропивницькому: 99% житлових будинків забезпечені теплом

Середа, 20 листопада 2019 12:39

Станом на ранок, 20 листопада, у Кропивницькому зафіксовано 4 пориви на тепломережах КП «Теплоенергетик». Ремонтні бригади підприємства працюють над ліквідацією аварійних ситуацій на теплопроводах для невідкладного відновлення послуги з централізованого опалення мешканцям трьох будинків , які перебувають на обслуговуванні ЖЕО: по вулицях Гоголя, 95, 95-г та  Академіка Тамма, 19 та трьох багатоповерхівок не комунальної власності: вулиці Лінія 7, буд. 32, Волкова, 11, корп. 3,. Гоголя, 93.

Ще за двома адресами для відновлення теплопостачання працюють на внутрішніх мережах слюсарі ЖЕО: вулиці  Шатіла 5 корп.2, Пацаєва, 3, корп. 1. А мешканці будинку А по вулиці Шульгиних, 32 корп. 1, де залишилося з централізованим опаленням шість квартир, мешканці квартир з автономним опаленням блокують доступ працівників ЖЕО №1 для проведення ремонтних робіт. Як повідомили в головному управлінні ЖКГ міської ради, вже підготовлений пакет документів на включення решти квартир будинку до міської програми оптимізації системи теплопостачання.

Всі заклади соціальної інфраструктури Кропивницького забезпечені стабільним теплопостачанням. Середня температура теплоносія по ТЕЦ - 43°С, по інших котельнях - 43°С

Усі новини