Хроніка опалювального сезону у Кропивницькому: 100% об’єктів житлового фонду і соціально-культурної сфери підключені до теплопостачання

П'ятниця, 14 грудня 2018 09:07

Станом на 14 грудня система теплопостачання у Кропивницькому працює стабільно у штатному режимі. Про це повідомили у головному управлінні житлово-комунального господарства.

Аварійні ситуації відсутні як на теплових трубопроводах обох теплогенеруючих підприємств міста: КП «Теплоенергетик» і ДП «Кіровоградтепло», так і на внутрішньо будинкових мережах багатоповерхівок.

Температура теплоносія на виході і вході до котелень складає по КП «Теплоенергетик»: для ТЕЦ 66:53. для модульної котельні селища Нового - 62:53. Температура теплоносія по котельнях ДП «Кіровоградтепло» -  60:48.

Середньодобова температура зовнішнього повітря на території Кропивницького зафіксована на рівні -1 С°.

У той же час, адміністрації теплових підприємств звертають увагу кропивничан та керівників підприємств. установ і організацій усіх форм власності на критично низький рівень розрахунків  за отримані послуги  впродовж жовтня -  листопада 2018 року. Так абоненти  ДП «Кіровоградтепло» заплатили лише 1% від виставлених рахунками сум.

Станом на 12 грудня тільки населення міста  з урахуванням пільг і субсидій заборгувало ДП «Кіровоградтепло» 73,6  млн. грн.

Якщо ситуація щодо неплатежів не буде урегульована найближчим часом, у Кропивницькому можуть виникнути  проблеми із теплопостачанням на початку 2019 року через відсутність номінацій на природний газ.

Тепловики також нагадують споживачам підприємства – користувачам субсидій про необхідність систематичної щомісячної сплати вартості фактично спожитої послуги з теплопостачання з урахуванням розміру  призначеної  субсидії, відповідно до п. 22 постанови Кабінету Міністрів України від 25.10.1995 р. № 848 (зі змінами). Не допустиме накопичення заборгованості обов’язкового платежу. Борг – це ризик втратити субсидії, адже підприємством щомісячно надається інформація до органів соціального захисту щодо стану розрахунків субсидіантів в частині обов’язкового платежу!

Ознайомитися із списком квартир, за якими обліковується  заборгованість за послуги теплопостачання, можна на сайті ДП «Кіровоградтепло».

Усі новини