Хрест хоробрих: бібліотекаря із Кропивницького нагородили відзнакою Головнокомандувача ЗСУ

П'ятниця, 19 квітня 2024 15:39

Бібліотекар із Кропивницького  Ігор Підвалихата вдруге отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ. Про це повідомляє управління культури та туризму Кропивницької міської ради на свої сторінці в соціальних мережах.

До війни Ігор працював комп’ютерником в одній з бібліотек Кропивницького. Після повномасштабного вторгнення він пішов добровольцем на фронт, а нині виконує бойові завдання сапером в складі 71-ї окремої єгерської бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, - йдеться у повідомленні.

За мужність, відвагу, успішне викoнання бoйoвих завдань та вірність військoвій присязі, мoлoдший сержант Ігoр Підвалихата oтримав нагoрoду від Гoлoвнoкoмандувача Збрoйних Сил України “Хрест хoрoбрих”.

Восени минулого року в районі населеного пункту Роботине Запорізької області боєць виконував завдання з мінування переднього краю оборони для прикриття позицій та запобігання раптового нападу ворога. Завдяки бездоганному виконанню бойового завдання, його підрозділу вдалося уникнути втрат та завдати противнику значних втрат у техніці та особовому складі. А вже у січні 2024 року під час виконання бойових завдань на Донеччині, Ігор разом зі своїми побратимами, під ворожими обстрілами здійснив мінування переднього краю оборони, чим унеможливив подальше просування ворога до позицій свого підрозділу.

Зазначимо, що це не перша нагорода Ігоря. Рік тому Він був нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗС України «Золотий хрест».

Дуже пишаємось нашим колегою та безмежно вдячні за захист і оборону України!

Усі новини