Громадські активісти зі сходу України знайомилися з досвідом роботи міської ради Кропивницького

Вівторок, 29 червня 2021 17:27

Протягом тижня, із 28 червня по 02 липня, у Кропивницькому із навчальним візитом перебуває група громадських активістів та активісток із Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Команда зі східних районів України завітала до Кропивницького, щоб вивчити місцевий досвід взаємодії влади і громадських організацій, проаналізувати вдалі кейси, що їх впроваджують місцеві громадські активісти, познайомитися з історіями успіху у розв'язанні соціальних проблем та розвитку громади.

Сьогодні, 29 червня, у Кропивницькій міській раді із гостями міста зустрівся заступник міського голови Михайло Бєжан. Під час зустрічі говорили про  співпрацю місцевої влади з громадою, зокрема йшлося про залучення громадськості, інститутів громадянського суспільства до планування та ухвалення рішень, про досвід співпраці з Українським культурним фондом в рамках реалізації культурно-туристичних проєктів, про впровадження Громадського бюджету (бюджету участі) міста Кропивницького тощо.

У міської влади є успішні кейси, що вже впроваджені із  залученням бізнесу і громадськості, і які можна вважати візитівками  Кропивницького. На деякі з них звернув увагу Михайло Бєжан. Зокрема, це Громадський бюджет міста, міжнародна агропромислова виставка "AGROEXPO", безкоштовна онлайн-платформа "Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)" та  проєкт "Енергетична безпека".

Програма навчального візиту для громадських активістів зі східних регіонів нашої держави більш ніж насичена, сьогодні вони також відвідають редакцію телеканлу «UA: Кропивницький» і ознайомляться з досвідом роботи Агенції регіонального розвитку. А попереду на них чекає ще три дні плідної роботи і нових знайомств.

Усі новини