«Горизонталь»: мандрівка пластунів Кропивницького

Середа, 24 травня 2023 15:51

Пластовий рух у Кропивницькому невпинно розвивається. За сприяння  управління молоді та спорту Кропивницької міської ради відбулася молодіжна мандрівка «Горизонталь».

Під час захопливої пригодницької подорожі її учасники мали можливість не лише насолодитися красою рідної природи, але й дізнатися багато практичних речей, у тому числі ознайомитися із основами кулінарної справи на відкритому повітрі.

Пластуни здобули нові навички куховарів у похідних умовах та самостійно приготували смачний обід. Окрім того, учасники мандрівки стали учасниками захоплюючої  тереневої гри "Лисячий біг". Команди отримали карти з позначеними на ній локаціями  і завданнями. Ті, хто їх успішно виконав та першими досягнули фінішу і стали переможцями.

Однак, під час мандрівки був і особливо важливий момент для кожного пластуна – іменування та пов'язання хустки. Дві юначки були іменовані як пластунки-прихильниці, одна отримала почесне звання старшопластунки-прихильниці, а найменший учасник був відзначений як пластун-пташа. Це стало важливою частиною їхнього пластового досвіду і підкреслило їхні зобов'язання та прив'язаність до пласту. Від управління молоді та спорту учасники мандрівки отримали спеціальні відзначки, обручики та хустки.

- Захоплива та насичена мандрівка  залишила незабутні враження у серцях її учасників, допомогла їм розвинути навички, глибше зануритися у пластове життя, - відзначив учень пластового руху Святослав Герасімов.

За інформацію заступниці начальника управління молоді та спорту Катерини Черкасської в міській програмі «Молодь» на 2021-2023 роки передбачене фінансування і на подальше проведення пластових зборів, тренінгів та вишколів.

Усі новини