Герої не вмирають! У Кропивницькому відбувся турнір з таеквон-до, присвячений пам'яті спецпризначенця Олексія Волохова

Понеділок, 29 березня 2021 17:30

У Кропивницькому  відбувся турнір з таеквон-до ITF, присвячений пам'яті загиблого в АТО спецпризначенця Олексія Волохова. Змагання проходили в спортивній залі дитячо-юнацького клубу «Надія» управління молоді та спорту Кропивницької міської ради.

На турнір традиційно запросили батьків Олексія: Олега Вікторовича та Світлану Юріївну. У своєму слові батько розповів про сина, про його захоплення таеквон-до та побажав учасникам змагань мужності, наснаги і впевненості у собі.

Заступник начальника управління молоді та спорту Катерина Черкасська висловила слова вдячності батькам Олексія Волохова за гідне виховання справжнього патріота України.

- 20 березня Олексію Волохову мало б виповнитися 29 років, але йому назавжди залишиться 22. Впевнена, що ім’я героя АТО, спецпризначенця Олексія Волохова, який загинув під час виконання бойового завдання, звучить не тільки під час урочистостей, присвячених героям АТО. Його ім'я  в наших серцях, і ми зробимо все, щоб наші діти зрозуміли неоціненний внесок Олексія Волохова в історію нашої незалежності, - наголосила Катерина Черкасська.

У змаганнях взяли участь спортсмени ДЮСШ №2, дитячо-юнацьких клубів «Мрія» та «Надія» та компаніївської ДЮСШ «Юність». Турнір проходив за програмою туль та спаринг.

Переможцями турніру стали: Егор Рожко, Михайло Пастух, Аміна Рожкова, Дмитро Калюжний, Павло Лисенко, Тимур Орлов, Констянтин Шупрудько, Давід Орловський, Єгор Василішин, Ул’яна Аксьонова, Михайло Прудкун, Максим Сабада, Микола Пучко, Дмитро Артеменко, Артем Вдовиченко, Єгор Бугаєнко, Владислав Бойко, Денис Бойко, Ілля Бутурлименко, Артем Кружинський, Вера Владимірська, Антон Трюханов, Матвій Іванов, Ілля Зюнзя, Нікіта Кудін, Валерія Макаренко.

Довідка: 24 червня 2014 р. близько 17.00 під Слов’янськом, в районі c. Красноармійське, Донецької області, російські найманці збили гвинтокрил Мі-8МТ. Дев’ятеро військовослужбовців, які знаходились на борту, загинули. Серед них і бійці 3-го полку спецпризначення: старший солдат Олексій Волохов і старший солдат Олександр Кондаков.

5 липня у Кропивницькому відбулася громадська панахида-прощання з Олексієм Волоховим та Олександром Кондаковим.

Олексій Волохов, військовослужбовець Кіровоградського гарнізону, старший розвідник 3-го окремого полку спеціального призначення. Олександр Кондаков, старший солдат Збройних сил України, радист радіогрупи, 3-й окремий полк спеціального призначення.

19 липня 2014 року — за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, обидва військовослужбовця відзначені — нагороджені орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

26 серпня 2014, рішенням виконкому міської ради Кропивницького герої також нагороджені відзнакою «За заслуги 2 ступеня» (посмертно).

Герої не вмирають……..

Усі новини

Наші #МістаГероїв
Середа, 22 березня 2023 16:19